Pirlo: Conte jednym z najlepszych

Przebywający na zgrupowaniu Reprezentacji Włoch Andrea Pirlo (na zdjęciu, po prawej) wypowiedział się na temat swojego klubowego trenera – Antonio Conte (na zdjęciu, po lewej), któremu nie szczędził pochwał mówiąc, iż jest on jednym z najlepszych w swoim fachu.

Conte jest z jednym z najlepszych szkoleniowców. To jego pierwsza przygoda trenerska z Ligą Mistrzów i właśnie udowadnia, ile jest wart. Mam nadzieję, że zostanie z nami, ponieważ będzie to oznaczało, że dalej będziemy wygrywać. Nasze zwycięstwa denerwują niektórych ludzi i oczywiście nie jest przyjemnie, gdy wita się nas obelgami i kamieniami podczas drogi na stadion rywali. Niestety, będziemy musieli się do tego przyzwyczaić” – zakończył Pirlo.

www.goal.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
9
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: