Anelka: zostaję w Juve

Pogłoski o odejściu Nicolasa Anelki (na zdjęciu) z Juventusu okazały się całkowicie zmyślone. Dziś rano zaprzeczył agent, teraz zaprzecza sam zawodnik. “Nigdy nie pomyślałem, by rozwiązać mój kontrakt z Juventusem. Po raz kolejny le 10Sport rozpowszechnia bzdurne informacje!!!” – napisał z wyraźnym zdenerwowaniem Anelka na swoim oficjalnym twitterowym profilu. Francuski napastnik zostanie zatem w Juve przynajmniej do czerwca.


Zobacz także:
Anelka bliski odejścia

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
9
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: