Galliani: Liga niesprawiedliwa!

AC Milan nieuchronnie zbliża się do zamknięcia drugiego sezonu z rzędu bez żadnego tytułu na swoim koncie. W poprzednim sezonie przedstawiciele Rossonerich za pomocą mediów wywierali bardzo silne naciski na sędziów, w tym zamierzają uciec się do jeszcze bardziej bezpardonowych metod.

W dzisiejszym wydaniu Corriere della Sera wyczytać możemy słowa wiceprezesa mediolańskiego klubu, Adriano Gallianiego (na zdjęciu), który odnosi się do faktu, że mecz Cagliari – Fiorentina rozegrany zostanie za zamkniętymi drzwiami: “Uważamy, że rywalizacja sportowa w tej lidze nie może być nazwana sprawiedliwą. Ktoś będzie musiał wyjaśnić, dlaczego 10 lutego Milan grał przy pełnym stadionie, (mecz zakończył się wynikiem 1:1 – przyp. red.) a 30 marca nie jest to możliwe. Sytuacja ta jest nie do zaakceptowania“.

Jak informują włoskie media, dziś rano Galliani skontaktował się z Leandro Cantamessą, prawnikiem Milanu, aby ocenić kroki prawne, jakie może podjąć klub w tej sprawie. W najbliższych dniach możemy spodziewać się oficjalnego komunikatu ze strony Milanu. Warto przypomnieć, że 68-latek jest wiceprezydentem ligi. Czy wystąpi niejako przeciwko samemu sobie? Wypadałoby jednak zadać sobie inne pytanie – czy na obecny kształt ligowej tabeli większy wpływ miał fakt, ile osób zasiadło 10 lutego na Is Arenas czy seria wątpliwych decyzji sędziowskich na korzyść Rossonerich?

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
21
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: