Quagliarella: Gol był instynktowny

Bohater wczorajszego spotkania z Interem, Fabio Quagliarella (na zdjęciu) przyznaje, że jego gol był instynktowny. Napastnik wyjawia też, dlaczego przytulił Nicolasa Anelkę i zapewnia, że Juventus nie boi Bayernu. “Strzał był instynktowny” – powiedział po meczu dziennikarzom. “Przyjąłem piłkę i zauważyłem, że mam trochę miejsca, więc postanowiłem oddać strzał. Jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ to wspaniałe otworzyć wynik grając przeciwko wielkiemu zespołowi. Pobiegłem do ławki wyściskać Anelkę, bo poprosił mnie o to w szatni. Dobrze jest pamiętać o tych na ławce, którzy również ciężko pracują przez cały tydzień.”


“Trener rotuje napastnikami już od dwóch lat, więc wszyscy jesteśmy spokojni i czekamy na swoją szansę. Nikt nie jest zdenerwowany, gdy nie gra. Ważne jest, by być gotowym, gdy wchodzi się na boisko
“. Już pojutrze mecz w Monachium. “Mamy szacunek dla Bayernu, ale nie boimy się ich” – zapewnia. “Jedziemy do Niemiec z nastawieniem takim, jak zawsze i będziemy grać swoje“. Quagiarella będzie miał nieco większe szanse na grę przez grypę Vucinicia i kontuzję Giovinco, po ostrym wejściu Cambiasso. “Trener zdradza swoje wybory dopiero w ostatniej chwili, więc nie mam pojęcia, kto zagra w Niemczech“.

www.football-italia.net

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
10
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: