Melo pamięta o Juve

Felipe Melo (na zdjęciu), którego kariera w Turynie nie potoczyła się tak, jak większość się tego spodziewała, spędza na wypożyczeniu w Galatasaray już drugi sezon z rzędu, ale nie zapomina o Juventusie. W wypowiedzi dla Sky Sport Brazylijski pomocnik skomplementował Bianconerich.

Juventus ma jednego z najlepszych trenerów w Europie. Ten zespół jest za silny dla wszystkich innych w Italii, mistrzostwo jest już ich i cieszę się z tego powodu. Jestem fanem Juve i kibicuję im z daleka. Pomimo porażki z Bayernem w tym tygodniu, Stara Dama pozostaje wielka. Ta porażka nie może przekreślić ich dokonań z poprzedniego i obecnego sezonu” – powiedział 29-latek.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
17
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: