Strona główna » Aktualności » Melo pamięta o Juve
Melo pamięta o Juve
Felipe Melo (na zdjęciu), którego kariera w Turynie nie potoczyła się tak, jak większość się tego spodziewała, spędza na wypożyczeniu w Galatasaray już drugi sezon z rzędu, ale nie zapomina o Juventusie. W wypowiedzi dla Sky Sport Brazylijski pomocnik skomplementował Bianconerich.
“Juventus ma jednego z najlepszych trenerów w Europie. Ten zespół jest za silny dla wszystkich innych w Italii, mistrzostwo jest już ich i cieszę się z tego powodu. Jestem fanem Juve i kibicuję im z daleka. Pomimo porażki z Bayernem w tym tygodniu, Stara Dama pozostaje wielka. Ta porażka nie może przekreślić ich dokonań z poprzedniego i obecnego sezonu” – powiedział 29-latek.