Ribery nie przeprosi Vidala

Franck Ribery, który we wtorkowym meczu miał duże szczęście, że nie został ukarany za bezpardonowy atak wyprostowaną nogą w łydkę Arturo Vidala w wypowiedzi dla Bild stwierdził, że nie musi przepraszać Chilijskiego pomocnika.

Toczyliśmy z Vidalem pojedynek. Przyjąłem wiele ciosów, samemu też wyprowadzając kilka. W tamtej sytuacji chciałem trafić w piłkę, lecz trafiłem w jego stopę. Ja nie przeprosiłem, on też nie. To jest futbol, to jest Liga Mistrzów. Nie ma problemu” – powiedział 29-latek.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
22
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: