Heynckes i Pirlo o faulu Ribery’ego

Wciąż nie milkną echa po meczu w Monachium. Niemieckie i włoskie media wzięły pod lupę sytuację z ostatnich minut tego spotkania, kiedy to Franck Ribery ostro sfaulował Arturo Vidala. Dziennikarze zastanawiają się nawet, czy UEFA nie powinna zawiesić Francuza na rewanż.

Swoje zdanie o tym zagraniu wyraził trener Bawarczyków, Jupp Heynckes. “To było kompletnie niepotrzebne z jego strony. Kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku“. O potencjalną karę dla skrzydłowego Bayernu zapytano też Andreę Pirlo. “Ribery był często faulowany, za którymś razem w końcu sam sfaulował. To część piłki nożnej. Nie chcę, żeby go zawiesili. Na boisku zawsze powinni być najlepsi” – stwierdził pomocnik Juventusu.

Zobacz także:
Ribery nie przeprosi Vidala

www.sport.de
www.tuttomercatoweb.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
12
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: