Abete o finansach klubów

Prezydent włoskiej federacji, Giancarlo Abete (na zdjęciu) wypowiedział się na temat sytuacji finansowej wśród klubów Serie A. “Osiem z dwudziestu klubów jest rentownych. To ważna wiadomość, bo znaczy, że znajdujemy się w dobrej sytuacji, pozwalającej nam się rozwijać“.

Dodatnie bilanse nie są tylko teoretyczne, ale to po prostu fakt, jeśli spojrzy się na finanse tych klubów“. Abete wspomniał także o klubach z gorszą sytuacją finansową i miał na myśli akurat Juventus. “Niektóre kluby wciąż mają problemy. Mówię tutaj o Juventusie, który musi postawić na nogi swoje finanse po dużych wydatkach. Wierzę jednak, że powrócą do stabilnej sytuacji” – zakończył prezydent FIGC.

www.football-italia.net

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
14
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: