Juventus poleci do USA

Juventus poinformował na swojej oficjalnej stronie, że tego lata w ramach przygotowań do kolejnego sezonu uda się do Stanów Zjednoczonych. Bianconeri wystąpią w rozgrywkach Guinness International Champions Cup – prestiżowego pucharu, w którym wystąpią również m.in. Real Madryt, LA Galaxy i Inter Mediolan. Pozostali rywale, daty spotkań i miejsca ich rozgrywania zostaną podane w przyszłości.

Warto przypomnieć, że Bianconeri byli w USA i Kanadzie przed sezonem 2011/12. Podopieczni Antonio Conte przygotowywali się do zdobycia trzydziestego mistrzostwa Włoch w Filadelfii, Nowym Jorku, Toronto i Raleigh. Czy i tym razem wylot za ocean wyjdzie im na dobre?

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
7
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: