Diamanti: Chcę zostać w Bologni

Ostatnio media często zajmowały się tematem ewentualnej przeprowadzki Alessandro Diamantiego (na zdjęciu) do stolicy Piemontu, określając transfer jako niemal pewny. Głos w sprawie zabrał sam zainteresowany i jeśli wierzyć jego słowom, swoją przyszłość ciągle wiąże z ekipą Bologni.

Zespołem, z którym planuję przyszłość jest Bologna, gdzie jestem bardzo szczęśliwy. Sezony spędzone w regionie Emilia-Romania były dla mnie niezwykle udane, dzięki dobrej grze w koszulce Rossoblu trafiłem do kadry narodowej. Bolonia jest mi bardzo bliska, to wspaniałe miasto, czuję się tu świetnie. Porozmawiam z klubem i ustalę, czy możliwe jest kontynuowanie naszej udanej współpracy“.

www.football-italia.net

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
16
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: