Prandelli: Jestem optymistą

Przed dzisiejszym meczem Włochy – San Marino, wypowiedział się trener Squadra Azzurra Cesare Prandelli (na zdjęciu, po prawej). Zdaniem 55-letniego Włocha, prowadzona przez niego reprezentacja ma szansę osiągnąć dobry wynik na przyszłorocznych Mistrzostwach Świata.

Jestem optymistą. Mamy przynajmniej pięciu lub sześciu naprawdę interesujących zawodników z technicznymi umiejętnościami. Oni czują ducha drużyny, kiedy zakładają tę koszulkę. Platini powiedział, że możemy wygrać? Jestem szczęśliwy z tego powodu, lecz wszystko o czym teraz myślę, to kwalifikacje” – powiedział Prandelli telewizji RaiSport.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
10
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: