Ranocchia: Mam kontrakt do 2015

Andrea Ranocchia (na zdjęciu) udzielił wywiadu dla Sky Sports po wczorajszym meczu Italii z San Marino. Obrońca odniósł się plotek łączących go w ostatnim czasie z Juventusem. “Antonio Conte chce mnie w Juve? No tak, co roku o tej porze zawsze pojawia się masa plotek transferowych, ale ja mam kontrakt do 2015 roku i zamierzam go uszanować. Dobra gra w Pucharze Konfederacji przekonałaby Conte do mojej osoby? Ten turniej będzie dla mnie przede wszystkim miłym doświadczeniem i wynik drużyny będzie na pierwszym miejscu. Potem zobaczymy co się stanie na rynku transferowym. Powtarzam, mam ważny kontrakt i reprezentuję barwy Interu” – skomentował 25-latek.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
12
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: