Torricelli: Ogbonna dobrym wzmocnieniem

Moreno Torricelli (na zdjęciu), były prawy obrońca Juventusu reprezentujący biało-czarne barwy w latach 1992–1998, wypowiedział się na temat ewentualnego sprowadzenia do klubu Angelo Ogbonny, twierdząc, iż byłoby to dobre posunięcie Starej Damy.

Transfer Ogbonny do Juventusu byłby bardzo interesującą informacją” – mówi 43-latek w wywiadzie dla Tuttomercatoweb. “Angelo jest ciekawym zawodnikiem, który bardzo dobrze radzi sobie zarówno w Torino, jak i w reprezentacji Italii. Potwierdza to fakt, że był powoływany do Squadra Azzurra gdy grał w drugiej lidze. Codzienny trening z Barzaglim, Bonuccim i Chiellinim na pewno uczyniłby z niego jeszcze lepszego piłkarza“.

25-latek operuje lewą nogą, więc pozycja Chielliniego byłaby dla niego naturalnym miejscem, jednak sądzę, że dałby radę również w innych sektorach boiska. Konflikt z kibicami? Po stronie fanów Bianconerich nie będzie żadnych problemów, natomiast zwolennicy Toro moją mieć małe pretensje, ponieważ Ogbonna jest swego rodzaju ikoną nowego Torino” – zakończył Torricelli.

Przypomnijmy, iż według większości mediów defensor drużyny prowadzonej przez Giampiero Venturę jest blisko dołączenia do Juventusu.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
9
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: