Moratti: Nie żałujemy Teveza

Prezydent Interu Massimo Moratti (na zdjęciu) udzielił wywiadu po spotkaniu Rady Dyrektorów w Mediolanie. 68-letni Włoch poruszył w swojej wypowiedzi tematy związane z piłkarzami Starej Damy.

To prawda, że negocjujemy z Juventusem w sprawie Mauricio Isli, chociaż interesują nas też inni piłkarze. Tevez? To wielki transfer. Gracz z prawdziwym charakterem i doświadczeniem, choć nikt nie jest niepokonany. Inter chciał go w przeszłości, jednak biorąc pod uwagę jego wysokie zarobki nie żałujemy tego” – powiedział Moratti.

www.football-italia.net

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
12
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: