Giaccherini: To był mój karny

Emanuele Giaccherini (na zdjęciu) przyznał w wywiadzie dla La Repubblica, że to on miał strzelać siódmego karnego dla Italii. “Ten karny powinien być mój, ale nie czułem się zbyt pewnie i poprosiłem Leo, żeby poszedł zamiast mnie“. Bonucci, który ostatecznie przestrzelił, ma zamiar przez kolejnych 12 miesięcy ćwiczyć rzuty karne. “Kiedy zauważyłem, że Casillas zmierza w odpowiedni róg, nie zachowałem spokoju. Próbowałem zmienić kierunek strzału i wszyscy widzieliście co się stało. Następny rok spędzę na ćwiczeniu karnych, nie chcę powtórki takiej sytuacji na mundialu” – przyznał obrońca Juventusu.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
22
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: