Napoli po Joveticia?!

Według dzisiejszych doniesień Il Mattino, Napoli z prezydentem De Laurentiisem na czele niebawem włączy się do walki o Stevana Joveticia (na zdjęciu). Zarówno Fiorentinie, jak i Napoli byłoby na rękę dojście do porozumienia i zablokowanie przeprowadzki Czernogórca do Turynu, co może skutkować obniżeniem żądań florentczyków do 27 milionów euro. Azzurri zechcą zaproponować napastnikowi pięcioletnią pensję na poziomie 2,6 milionów euro, jednak sam zainteresowany jest uparty na transfer do Juventusu, który oferuje mu kontrakt gwarantujący 4 miliony euro rocznie.

Informacje o Joveticiu przedstawia również La Gazzetta dello Sport, pisząc, iż Antonio Conte niezmiennie wielce oczekuje przybycia atakującego Violi, jednak aby było to możliwe, Beppe Marotta musi uporać się ze sprzedażą niektórych zawodników ciągle obecnych w kadrze Starej Damy.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
28 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
28
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: