Bonucci: Juve ponad wszystko!

Odpoczywający po Pucharze Konfederacji Leonardo Bonucci (na zdjęciu) udzielił krótkiego wywiadu dziennikarzom Corriere dello Sport, w którym podkreślił swoje przywiązanie do Juve i zdradził, że chciałby reprezentować barwy Bianconerich aż do końca swojej kariery: “Co po Juve? Juve!” – odparł 26-latek. “Jestem wielkim fanem Starej Damy i bardzo chciałbym zakończyć swoją karierę nosząc biało-czarną koszulkę“.

Carlos Tevez i Fernando Llorente? To dwa niesamowite wzmocnienia. Argentyńczyk jest znany każdemu. Natomiast Hiszpan zrobił na mnie wielkie wrażenie, gdy poznałem go podczas Pucharu Konfederacji. Z Tevezem i Llorente różnica pomiędzy nami i najlepszymi ekipami z Europy została zmniejszona. W nadchodzącym sezonie scudetto będzie czymś niezbędnym, Conte nieustannie chce wygrywać” – zakończył Bonucci.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
22
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: