Oficjalnie: Anelka w WBA

Nicolas Anelka (na zdjęciu) został dzisiaj zawodnikiem angielskiego West Bromwich Albion. Piłkarz przeszedł do brytyjskiego klubu na zasadzie wolnego transferu. To nie pierwszy angielski zespół Anelki. W swojej karierze reprezentował wcześniej barwy Arsenalu, Liverpoolu, Manchesteru City, Boltonu i Chelsea. Przez ostatnie pół roku Francuz był zawodnikiem Juventusu, jednak w zaledwie trzech spotkaniach nie zdołał zdobyć nawet jednej bramki.

www.tuttojuve.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
14
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: