Marotta: Rozmowy o kontrakcie Pirlo w przyszłym roku

Dyrektor generalny Beppe Marotta wypowiedział się wczoraj dla Sky Sport na temat sytuacji związanej z odnowieniem umowy Andrei Pirlo (na zdjęciu). Dyrektor zapewnił, że stosunki między piłkarzem i klubem są wyśmienite.

Podchodzimy do tego tematu z wielkim poczuciem odpowiedzialności i postanowiliśmy odłożyć rozmowy o przedłużeniu kontraktu na luty-marzec. Dla niego nasze drzwi są zawsze otwarte, ale on sam musi zdecydować, co zrobić dalej ze swoją karierą, wiedząc, że dał Juventusowi tak wiele, a wzajemne stosunki są doskonałe. Między stronami wszystko jest jasne, panuje atmosfera wzajemnego szacunku. Teraz wszyscy jesteśmy zadowoleni z zamknięcia budżetu. Nie możemy jednak spocząć na laurach, tylko cały czas rozwijać się zarówno w aspekcie ekonomicznym jak i sportowym“.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
17
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: