Chiellini i Pogba o meczu LM

Mecz Ligi Mistrzów pomiędzy Juventusem i Galatasaray zbliża się wielkimi krokami. Środowisko Bianconerich dobrze zdaje sobie sprawę, iż środowy mecz rozgrywany w stolicy Piemontu będzie bardzo ważny dla układu tabeli, dlatego zawodnicy starają się o maksymalną koncentrację. Na temat nadchodzącej potyczki wypowiedzieli się Giorgio Chiellini oraz Paul Pogba.

Reprezentant Włoch podkreśla, że zespół zapomniał już o niedawnych derbach z Torino i całkowicie skupia się na pokonaniu Turków. “W tej chwili moich myśli nie absorbuje ani Roma, ani Napoli. Jedyne co aktualnie mnie interesuje, to powstrzymanie Drogby, Sneijdera, Yilmaza i ich kompanów. Zdążyliśmy już zapomnieć o emocjach związanych z Serie A, przed nami Galatasaray, które będzie wymagającym przeciwnikiem. Musimy ograniczyć swoje błędy do minimum” – mówił Chiellini w Radio 24.


W podobnym tonie wypowiada się francuski pomocnik Starej Damy. 20-latek wie, że ekipa Roberto Manciniego łatwo się nie podda. “Zdajemy sobie sprawę, że czeka nas nie lada wyzwanie. Musimy zgarnąć trzy punkty, choć nie będzie to łatwe. Właśnie dlatego naszych głów nie zaprząta teraz nic innego, tylko Liga Mistrzów. Nie umiem powiedzieć, czy druga kolejka będzie dla nas decydująca, ale po nieszczęśliwym remisie z Kopenhagą wszyscy mamy wielką wolę zwycięstwa. W Champions League nie ma prostych spotkań, koncentrujemy się na tym, aby wypaść jak najlepiej, nie obchodzą nas problemy Turków” – zakończył Pogba udzielając wywiadu dziennikarzom Tuttosport.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
10
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: