Mancini: Urodziłem się Juventino

W dwa dni po objęciu posady szkoleniowca Galatasaray, trener Roberto Mancini wziął udział w swojej pierwszej przedmeczowej konferencji prasowej. Włoch nie krył zadowolenia z faktu, że przyjdzie mu zadebiutować przeciwko Starej Damie. “Powrót na ławkę trenerską w starciu przeciwko Juventusowi to dla mnie wielka rzecz. Szukanie kontrowersji ze względu na moją przeszłość nie jest trafne, ponieważ urodziłem się Juventino i pozostawałem zagorzałym kibicem do trzynastego, czternastego roku życia” – wyjaśnił trener.

Jak Mancini zamierza rozegrać mecz z Bianconerimi? “Nie mam żadnej szczególnej recepty” – przyznał. “To dla mnie bardzo dziwna sytuacja. Powołałem wczoraj zespół po raz pierwszy. Nie mam magicznej różdżki, moja praca będzie kontynuacją myśli Fatiha Terima. Zagramy przeciwko wielkiemu Juventusowi, który od dwóch lat robi stałe postępy, a Antonio Conte wykonuje w Turynie kawał dobrej roboty. To będzie trudne spotkanie, ale nie czuję wielkiej presji” – powiedział Mancini.

Na koniec Roberto poświęcił kilka słów Carlosowi Tevezowi. “Jestem szczęśliwy z powodu spotkania z Apaczem. Wygraliśmy wspólnie w City trzy tytuły. Nie wydaje mi się jednak, aby w związku z urazem kostki, wystąpił w meczu przeciwko Galatasaray” – przyznał.

www.tuttosport.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
9
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: