Melo: Sentyment do Juve

Jestem szczęśliwy wracając do Turynu. Grałem tutaj przez dwa lata, które nie były najlepsze, ale nigdy nie odstawiałem nogi. Zawsze będę miał sentyment do Juventusu” – włoski serwis TuttoChampions cytuje dziś Felipe Melo (na zdjęciu). “Cieszę się z ostatnich sukcesów moich dawnych kolegów, mają jedną z najlepszych linii pomocy w Europie, ale dziś postaram się pomóc Galatasaray w zdobyciu trzech punktów. Gwizdy? Nie sądzę, żeby się pojawiły, ale to nie moja sprawa” – stwierdził Brazylijczyk.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
13
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: