Jovetić: Nie powiedziałem, że chcę do Juve

Stevan Jovetić (na zdjęciu) przyznał w najnowszym wywiadzie dla Tuttosport, że wiedział o zainteresowaniu Juventusu, ale nie żałuje swojego transferu do Manchesteru City. “Czytałem gazety i wiedziałem, że Juventus rozmawiał z moim agentem, ale ostatecznie wybrałem wyjazd za granicę i jestem zadowolony. Nie żałuję swojej decyzji. Tego lata sytuacja była prosta – miałem cenę ustaloną na 30 milionów euro i nigdy nie powiedziałem, że chcę do Juve. Prezydent powiedział jasno: mogę iść do każdego klubu, który zaoferuje tę kwotę. Poprosiłem tylko o transfer i zgodzili się, nic więcej“. Jo-Jo został zapytany również o wynik zbliżającego się meczu Fiorentiny z Juventusem. “Hmmm, 1:0 dla Violi po golu Rossiego“.

Słowa napastnika są zupełnym zaprzeczeniem czerwcowego wywiadu dla La Gazzetta dello Sport, w którym wyraźnie dał do zrozumienia, że chciałby dołączyć do drużyny Conte, a władze Fiorentiny wcale mu tego nie ułatwiają.

Zobacz także:
Jovetić: Chcę odejść

www.football-italia.net

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
40 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
40
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: