Rywale z grupy B

W miniony weekend wszystkim rywalom Juventusu z rozgrywek Ligi Mistrzów udało się zdobyć trzy punkty.

FC Kopenhaga rozgromiła FC Nordsjaelland 4:0. Po dwie bramki dla stołecznej drużyny strzelili Igor Vetokele oraz Nicolai Jorgensen. W ligowej tabeli zespół z Kopenhagi jest już na czwartej pozycji.

Galatasaray po golach Didiera Drogby i Buraka Yilmaza wygrał u siebie z Konyasporem 2:1. Zespół z Galaty także znajduje się na czwartym miejscu w tabeli.

Najtrudniejszą przeprawę ma za sobą Real Madryt. Los Blancos wygrywali już na wyjeździe 3:0 z Rayo Vallecano (dwie bramki Ronaldo i jedno trafienie Benzemy). Potem jednak w ciągu 3 minut stracili dwie bramki (obie z rzutów karnych) i zafundowali swoim kibicom emocje aż do ostatnich minut.