De Sanctis: Juve nie będzie miało łatwo

Na temat niedzielnego meczu Romy z Juventusem wypowiedział się Morgan De Sanctis (na zdjęciu), od minionego lata bramkarz Rzymian. “Jesteśmy gotowi postawić Juve ciężkie warunki. Wszyscy jesteśmy w formie i chcemy zagrać dobre spotkanie. To będzie decydujący mecz – pięć punktów to dużo i ta przewaga nie może się już powiększyć. To będzie dla nas trudne starcie, ale i oni nie będą mieli łatwo. Na ich korzyść przemawia to, że dłużej razem pracowali. We Włoszech Juve wydaje się nie do pobicia, ale postaramy się ze wszystkich sił, by sprawić im problemy” – powiedział dziennikarzom Roma Channel.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
14
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: