My to chyba musimy przegrywac 1 polowe bo potem sie budzimy ...

TheDreamer
TheDreamer
10 lat temu

Zniszcz ich na treningu Antek ! Cała obrona powinna dymać po 12 h na boisku,moze by sie nauczyli bronic, a szczegolnie Bonuc,ktory znow zaczyna robic babole, dno dno dno ! jestem wsciekły za to co pokazali wczoraj, kurw..... maja tylko lige i śmieszne LE ktora pewnie olejaa, PW olali to niech w lidze pokaza klase a nie takie dno jak wczoraj

Miskes
Miskes
10 lat temu

Jeden z najlepszych newsów w historii JuvePoland...

10 lat temu

@WojtinhoFCJ Jedno na pewno działa na korzyść Conte - jego plan zmian pokrzyżowały kontuzje i jakaś niedyspozycja. Nie chciał raczej zmieniać środkowego obrońcy i lewego wahadłowego. Tak czy inaczej słynne motywowanie w przerwie coraz gorzej się sprawdza...

Makiavel
Makiavel
10 lat temu

To nie trolling, pytam serio, ciekawe czy Quagliarelle też dotyczy ten nakaz. No i co z Kielonem i Barzaglim?

pawelkonin
pawelkonin
10 lat temu

zwyczajnie przy 2 zero powinien zmieniać-dać na skrzydełko Gio i może zagrać jeszcze ofensywniej....

daroo89
daroo89
10 lat temu

Ktoś w temacie meczowym pisał o tym, że zawodnicy Juve są niezadowoleni ze zbyt ciężkich treningów. Wiecie coś więcej na ten temat?

Bobby X
Bobby X
10 lat temu

Połowa składu potrzebuje odpoczynku, a Antoś ich dojeżdża? Nie wiem czy to dobry pomysł.

M.R.
M.R.
10 lat temu

Wiadomo może czy wszystko w porządku z Chiellinim? Oprócz możliwej kontuzji niepokojąca była jego reakcja po zejściu :/ A co do metod Conte - niech lepiej zamiast treningów mających polegać na "zajeżdżaniu" drużyny popracuję lepiej nad taktyką, tutaj jest kulawo od dłuższego czasu. I tu musi być reakcja Conte. Spokojna, rzeczowa analiza i rozwiązanie problemu a nie pokrzykiwania pod publiczkę. Wierzę że Conte to ogarnie. I błagam, niech nie oleję LE>

mati888
mati888
10 lat temu

nas chyba stać tylko na jedną dobrą połówkę. Normalnie do przerwy trzymamy 0:0 i lepszą jest ta druga, dzięki czemu przeciwnik nie ma czasu na odrobienie strat. Ale jak to pierwsza jest lepsza, to się dzieje takie rozprężenie jak teraz :/

10 lat temu

Będąc na miejscu piłkarzy to dałbym zsiebie wszystko w ciągu 90 min żeby potem mieć dzień wolnego.. Dobra reakcja, nie wygrali, odpuścili to <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡° )>ć!

juverm
juverm
10 lat temu

zero elastycznosci, zero. przestałby lepiej męczyć bułę tym 3-5-2. może jakiś giovinco na skrzydle, caceres na boku czy asamoah w środku? jakaś niespodzianka może, a nie kurczowe trzymanie się szablonów?

Hołek
Hołek
10 lat temu

Ja bym tak na zawodników wszystkiego nie zwalał.Antkowi też lekcja pokory by się przydała.Szczególnie,że widać często jak zza linii bocznej dyryguje każdym podaniem.Przy stanie 2:0 są to zazwyczaj podania obrońca-obrońca-bramkarz-obrońca,chociaż przeciwnik aż się prosi o dobicie.