Juve znów po Joveticia?

Jak donosi turyński Tuttosport, włodarze Juventusu są ponownie zainteresowani sprowadzeniem Stevana Joveticia (na zdjęciu) z Manchesteru City.

Piłkarz był łączony z przejściem do Starej Damy do końca poprzedniego sezonu, jednak Fiorentina podyktowała cenę zaporową 30 milionów euro i ostatecznie Czarnogórzec wylądował w drużynie z Manchesteru. Jovetić rozegrał w tym sezonie zaledwie 9 spotkań w barwach City i odgrywa marginalną rolę w zespole prowadzonym przez Manuela Pellegriniego. Włodarze Juventusu mają w pamięci świetne występy Czarnogórca w Serie A i chcą ponownie sprowadzić piłkarza na Półwysep Apeniński. Wartość rynkowa Joveticia zmalała po transferze na Wyspy Brytyjskie i Stara Dama zamierza to wykorzystać. Giuseppe Marotta wielokrotnie powtarzał, że klub będzie wykorzystywał nadarzające się okazje na rynku transferowym, a obecna sytuacja Joveticia jest właśnie jedną z nich.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
22
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: