Agnelli w Tokio

Andrea Agnelli pojawił się wczoraj w Paryżu, gdzie wedle ostatnich doniesień Sky Sport rozmawiał ze swoim wieloletnim przyjacielem Al-Khelaifim nie o Paulu Pogbie, lecz ogólnie na temat futbolu i biznesu. Dziś prezydent Juventusu odwiedził kolejne wielkie miasto – tym razem w towarzystwie Edgara Davidsa udał się do Tokio.

Panowie byli obecni na inauguracji specjalnego przedsięwzięcia dla azjatyckich fanów Bianconerich, które nazywa się Juventus Lounge. Od dzisiaj do 4 kwietnia w dzielnicy Aoyama tamtejsi Juventini mogą odwiedzać zaprojektowane dla nich centrum. Na miejscu znajdą część eksponatów z klubowego muzeum, będą też mogli brać udział w specjalnych wydarzeniach, jak na przykład wspólne oglądanie niedzielnego spotkania z Fiorentiną w towarzystwie Edgara Davidsa czy wideo-rozmowa na żywo z jednym z zawodników Juve. Jak zapowiada oficjalna strona klubu, jest to pierwsza z serii inicjatyw, które mają promować Juventus na rynkach dalekowschodnich.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
21
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: