Hamsik czeka na Juve

Marek Hamsik (na zdjęciu) zapowiedział na swojej stronie internetowej, że nie może doczekać się niedzielnego starcia z Juventusem. “W pierwszej połowie nasza drużyna zagrała wyjątkowo. Zdobyliśmy cztery gole, które rozstrzygnęły losy spotkania” – podsumował wczorajszy mecz z Catanią wygrany 4:2.”W drugiej połowie zwolniliśmy nieco i przeciwnicy zdołali zdobyć dwa gole, ale kontrolowaliśmy sytuację i przywieźliśmy do domu trzy punkty. Teraz nie mogę się doczekać wielkiego meczu z Juventusem w niedzielę” – zapowiada.

26-latek zapowiadał na początku sezonu walkę o mistrzowski tytuł, ale wszystko wskazuje na to, że po raz kolejny będzie musiał obejść się smakiem. Kapitan Napoli nie imponuje w tym sezonie statystykami – uzbierał do tej pory zaledwie 6 ligowych goli, ostatni raz trafiając do siatki prawie 5 miesięcy temu.