Superpuchar w Brazylii?

Czy zawodnicy Juventusu i Napoli, którzy wezmą udział w tegorocznych Mistrzostwach Świata, powrócą do Brazylii pod koniec tego roku? Według TuttoMercatoWeb istnieje możliwość, że grudniowy mecz o Superpuchar Włoch zostanie rozegrany właśnie w kraju kawy.

Do tej pory mówiło się, że Bianconeri i Azzurri zagrają ze sobą na jednym z włoskich stadionów lub gdzieś na Bliskim Wschodzie. Teraz pojawia się trzecia możliwość – kierunek południowoamerykański. Za tym pomysłem stoi grupa biznesmenów z São Paulo, którzy są związani z tamtejszym Palmeirasem. Jest to klub, który został założony przez włoskich imigrantów, a 100. rocznica jego powstania wypada w tym roku. Warto dodać, że za 2-3 miesiące otwarty zostanie nowy klubowy stadion – ponad 43-tysięczny obiekt o nazwie Allianz Parque. W ciągu najbliższych trzech tygodni do Włoch powinna napłynąć formalna oferta z Brazylii w tej sprawie.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
18
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: