Marrone trafi do Palermo?

Kilka dni temu Juventus wykupił od Sassuolo drugą połowę karty Luki Marrone (na zdjęciu). Piłkarz nie zostanie jednak w drużynie Antonio Conte na kolejny sezon. Według ostatnich doniesień portalu LiveSicilia.it, wychowanek Starej Damy już niedługo zasili szeregi Palermo.

Sycylijski klub powraca do Serie A po roku przerwy i poszukuje wzmocnień, które pozwolą na spokojny byt w najwyższej klasie rozgrywkowej. Prezydent Palermo Maurizio Zamparini chce budować drużynę na wzór Atletico Madryt. Hiszpański klub w ostatnich latach sprowadził wielu utalentowanych zawodników i zrobił z nich gwiazdy o które biją się najbogatsze kluby Europy. Włodarze Rosanero w nadchodzącym tygodniu poczynią konkretne działania w celu sprowadzenia 24-letniego Włocha. W grę będzie najprawdopodobniej wchodziło wypożyczenie Marrone do końca sezonu 2014/2015. Piłkarz wystąpił w ubiegłym sezonie w 15 meczach ligowych w barwach Sassuolo.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
15
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: