Co z kontraktem Antonio Conte?

Tuż po zakończeniu minionego sezonu rozpętała się medialna burza dotycząca przyszłości Anotnio Conte (na zdjęciu). Ostatecznie trener zgodził się na kontynuowanie swojej przygody w stolicy Piemontu, lecz jego kontrakt ciągle nie został przedłużony i wygasa latem 2015 roku, a relacje pomiędzy szefostwem i 44-latkiem wciąż nie są idealne. Jak podaje Corriere dello Sport, Beppe Marotta spotkał się w siedzibie klubu z Antonio De Rensisem, pełnomocnikiem szkoleniowca Bianconerich. Nie została poruszona kwestia renegocjacji kontraktu – rozmowa miała charakter pojednawczy i jej celem było ocieplenie stosunków na linii trener-zarząd oraz omówienie premii za osiągnięcia w przyszłym sezonie. Dziennik La Repubblica dodaje, iż Andrea Agnelli planuje zaproponować Antonio Conte przedłużenie umowy o dwa lata.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
20
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: