Allegri: Lepsza druga połowa

Za nami dobry mecz i niezły trening, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę ciężką pracę, jaką wykonywaliśmy w ostatnich dniach” – przekonywał Massimiliano Allegri (na zdjęciu) po zakończeniu sparingu z gwiazdami A-League – “Wciąż mamy nad czym pracować. Popełniliśmy dzisiaj trochę błędów, ale to normalne na tym etapie przygotowań. Po tym, w jaki sposób zaczęliśmy ten mecz, nieuniknionym było, że w pewnym momencie chłopcy zaczną dawać z siebie więcej. W drugiej połowie graliśmy lepiej, a to oznacza, że sumiennie pracujemy i nasza kondycja fizyczna rośnie. Jestem zadowolony“.

Zobacz także:
Okres przygotowawczy do sezonu 2014/2015

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
11
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: