Strona główna » Aktualności » Podolski ma oferty z Niemiec i USA
Podolski ma oferty z Niemiec i USA
Lukas Podolski (na zdjęciu) jest na wylocie z londyńskiego Arsenalu, a zainteresowanie nim przejawiają kluby z Niemiec, Włoch i USA – podają media. Francuski dziennik L’Equipe informuje o ofercie ze strony Wolfsburgu, proponującego Kanonierom definitywny wykup 29-letniego napastnika za 12 milionów euro. Tymczasem Bild donosi, iż Niemiec miałby możliwość rozpoczęcia przygody z amerykańską ligą MLS w barwach jednej z dwóch nowojorskich drużyn – New York FC lub Red Bulls – które są gotowe przedstawić podobną propozycję do tej pochodzącej z miasta Volkswagena. Podolskiego na celowniku mają również zespoły z Serie A – Juventus i Napoli. “Włochy są krajem atrakcyjnym dla Lukasa, prezentującym piłkę na wysokim poziomie. Napoli niewątpliwie jest mocnym, europejskim klubem, jednak do tej pory nie kontaktowaliśmy się z Niebieskimi. Juventus? Czemu nie, jesteśmy gotowi rozważyć każdą ofertę. Pamiętajmy jednak, że niezależnie od zespołu i rodzaju umowy, dla mojego klienta najważniejsza jest regularna gra” – mówił pełnomocnik napastnika The Gunners. Przypomnijmy, że wiele źródeł wskazuje na negocjacje Starej Damy z Arsenalem, które już dziś mogą wejść w decydującą fazę.