Strona główna » Aktualności » Llorente: Najpierw Juve, potem Hiszpania
Llorente: Najpierw Juve, potem Hiszpania
Fernando Llorente (na zdjęciu) pokazał w ostatnich sparingach i w spotkaniu ligowym z Chievo, że jest w dobrej formie fizycznej. Wpływ na dyspozycję rosłego snajpera w pewnym stopniu na pewno miał brak powołania do reprezentacji Hiszpanii na mistrzostwa świata w Brazylii. W wywiadzie udzielonym dziennikowi Marca piłkarz opowiedział o swojej sytuacji w Juventusie i niedawno rozpoczętym sezonie.
“W tym momencie jestem bardzo szczęśliwy w Turynie. Nie wiem co się zdarzy w przyszłości, jednak teraz nawet nie mam zamiaru opuszczać Juve. Przez tydzień zmagałem się z grypą bez możliwości trenowania. Pracuje tak, żeby zaliczać dobre występy w Juve, natomiast drużyna narodowa byłaby dla mnie nagrodą za to. Zmierzymy się z ekscytującym sezonem. Rozgrywki ligowe w tym roku będą bardzo trudne. Roma została wzmocniona, a inne drużyny jak Napoli, Milan, Inter i Fiorentina będą walczyć o czołowe lokaty. Nie będzie łatwo się z tym zmierzyć. Celem dla nas jest zawsze scudetto, to ważne żeby je wygrać. Jest również Liga Mistrzów, gdzie mamy trudną grupę, a na stadionach Atletico i Olympiakosu gra się ciężko, podczas gdy Malmo jest mniej znanym przeciwnikiem. Z Simeone Atletico w ostatnich latach grało jak drużyna kompletna. Oni są najbardziej niebezpieczni“.