Strona główna » Aktualności » Dwóch Bianconerich wyjdzie na Holandię
Dwóch Bianconerich wyjdzie na Holandię
Już dziś wieczorem reprezentacja Włoch zmierzy się w Bari w meczu towarzyskim z trzecim zespołem tegorocznych Mistrzostw Świata – Holandią. Media zwracają dużą uwagę na debiutującego w roli selekcjonera Antonio Conte (na zdjęciu), który postawi dziś na dobrze znane kibicom Starej Damy ustawienie 3-5-2.
Media zapowiadają, że w wyjściowym składzie reprezentacji Włoch znajdzie się dziś miejsce dla dwóch Bianconerich – Leonardo Bonucciego i Claudio Marchisio. W bramce Gigiego Buffona zastąpi Sirigu, lecz kapitan Juve powinien wrócić na swoje miejsce we wtorkowym meczu o punkty z Norwegią.
kliknij, aby powiększyć