De Ceglie: Chce wznowić karierę

Ostatni dzień letniego okienka transferowego przyniósł wypożyczenie Paolo De Ceglie (na zdjęciu) na cały sezon do Parmy. W pierwszym wywiadzie po rozpoczęciu nowej przygody piłkarz powiedział, że chce wreszcie zacząć regularnie grać tak jak kilka lat temu, kiedy nie miał jeszcze takich problemów z kontuzjami.

Jestem bardzo szczęśliwy z pobytu tutaj, pierwszy dzień miał na mnie pozytywny wpływ. Znalazłem w tym miejscu świetną organizację. Wybrałem Parmę z wielu różnych powodów, również dlatego, że chcę odświeżyć moją karierę po problemach z wieloma kontuzjami w ostatnich latach. To trener określi moją rolę, nie mam z tym żadnych problemów. Ten rok okaże się pozytywny, jeśli osiągniemy swoje cele jako zespół, a nie jako indywidualności“.

www.football-italia.net

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
13
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: