Strona główna » Aktualności » Dwóch Bianconerich wyjdzie na Norwegię
Dwóch Bianconerich wyjdzie na Norwegię
Dziś wieczorem na Ullevaal Stadion w Oslo reprezentacja Włoch rozpocznie eliminacje do Euro 2016, które odbędzie się we Francji. Jak zapowiadają włoskie dzienniki, w wyjściowym składzie na Norwegię znajdzie się dwóch piłkarzy Juventusu – Leonardo Bonucci oraz Gigi Buffon (na zdjęciu), który zagra w kadrze po raz 143. Na ławce rezerwowych pojawi się dwóch kolejnych Bianconerich – Angelo Ogbonna i Sebastian Giovinco. Chiellini (kontuzja) oraz Marchisio (zawieszenie) opuścili już zgrupowanie kadry.
kliknij, aby powiększyć
Antonio Conte w swoim pierwszym meczu o punkty w roli selekcjonera zdecyduje się najprawdopodobniej na ustawienie 3-5-2. W ataku szansę otrzyma duet Zaza-Immobile, który pozytywnie wypadł w meczu z Holandią. Na skrzydłach ujrzymy parę De Sciglio-Darmian, a środek pola stworzy dwójka De Rossi-Florenzi z Romy, którą wspomagał będzie Giaccherini. Za obronę bramki, obok wspomnianych wyżej Buffona i Bonucciego, odpowiedzialni będą Astori i Ranocchia.