Strona główna » Aktualności » Azzurrini zagrają z Cyprem
Azzurrini zagrają z Cyprem
Zanim dorosła reprezentacja Włoch rozpocznie walkę o Euro 2016, młodzieżowa kadra U-21 zmierzy się z Cyprem, czym zakończy grupową fazę eliminacji do przyszłorocznych młodzieżowych Mistrzostw Europy. Azzurrini o godzinie 17 zmierzą się w Castel di Sangro z rówieśnikami z Cypru. W przypadku zwycięstwa, podopieczni Di Biagio uzyskają prawo do gry w play-offach o awans na wspomniany turniej. Jeśli zremisują, ich losy zależeć będą od wyników innych spotkań, z kolei w przypadku przegranej pożegnają się z rozgrywkami.
Plan Włochów na to spotkanie to atak od samego początku – media przewidują, że w wyjściowym składzie znajdzie się czterech atakujących, określanych mianem 4B – Berardi, Bernardeschi, Battocchio i Belotti. Poza wymienionym napastnikiem Sassuolo, który jest współwłasnością Juve, od 1. minuty zagrać powinni także Sturaro (na zdjęciu, wypożyczenie do Genoi) i Rugani (współwłasność z Empoli). Leali (wypożyczenie do Ceseny) usiądzie na ławce rezerwowych.