Allegri: Ważny dobry start

Trzeci oficjalny mecz Massimiliano Allegriego (na zdjęciu) w roli trenera Juventusu i trzecie zwycięstwo drużyny. 47-latek był zadowolony po udanej inauguracji europejskich rozgrywek w wykonaniu Bianconerich, ale widzi w grze zespołu pewne rzeczy, które muszą się zmienić.

Ważnym było, by zaliczyć dobry start. Wygrana Olympiakosu z Atletico Madryt oznacza, że będzie to trudna grupa, w której do awansu potrzebnych będzie wiele punktów” – mówił szkoleniowiec po meczu w rozmowie z mediami – “W pierwszej połowie byliśmy ustawieni zbyt głęboko, po przerwie to poprawiliśmy i częściej wykorzystywaliśmy lewą stronę boiska. Musimy lepiej wykorzystywać posiadanie piłki, w takim meczu nie można ryzykować utraty jednobramkowego prowadzenia. Przeciwnicy wykonali dobrą robotę, ograniczając liczbę naszych sytuacji bramkowych. Musimy być spokojni, skupiać się na pokazywaniu dobrego futbolu i nie możemy tracić głowy, gdy szukamy gola. To trzecie ważne spotkanie tego sezonu, zespół jest w dobrej formie. W trakcie sezonu będę korzystał ze wszystkich i cieszy mnie to, jak odnajdują się tu nowi piłkarze“.

www.juventus.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
17
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: