Tevez: Gram dla drużyny

Gdy Carlos Tevez (na zdjęciu) 7 kwietnia 2009 roku strzelał bramkę w ćwierćfinałowym pojedynku Manchesteru United z FC Porto, nie spodziewał się pewnie, że na kolejne trafienie w tych elitarnych rozgrywkach przyjdzie mu czekać prawie pięć i pół roku. Argentyńczyk w pomeczowej wypowiedzi zapewnił jednak, że nie przeszkadzała mu ta passa: “Nie przejmowałem się brakiem goli w Lidze Mistrzów. Gram dla drużyny, traktując każdy mecz, jakby miał być tym ostatnim. Wiemy, że musimy wygrywać każdy mecz. Gazety nazywają naszą grupę łatwą, ale bierzemy pod uwagę zeszłoroczne doświadczenie i wiemy, że tak nie jest. Zeszłoroczna eliminacja w fazie grupowej była rozczarowaniem. Najpierw postaramy się pokonać tę przeszkodę, a później będziemy zastanawiać się, jak daleko możemy dojść“.


Carlitos za pośrednictwem swojego konta na Twitterze wyjaśnił sposób, w jaki cieszył się z dzisiejszych bramek. “Ty stworzyłaś robota. Kocham Cię, córko!” – brzmi podpis pod zdjęciem.

www.juventus.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
17
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: