Llorente o Juve, kadrze i Moracie

Fernando Llorente (na zdjęciu), jeden z bohaterów wczorajszego meczu z Parmą, rozmawiał z dziennikarzem hiszpańskiej stacji Radio Onda Cero. Napastnik opowiedział m.in. o celach Juve na ten sezon, swojej przyszłości w kadrze narodowej i rywalizacji z Alvaro Moratą.

Jestem bardzo zadowolony, szybko trafiliśmy do siatki, co ustawiło mecz i pozwoliło nam na zdobywanie kolejnych goli. Wygraliśmy także z Olympiakosem w Lidze Mistrzów, to był dla nas mecz o życie – gdybyśmy przegrali, sprawa awansu bardzo by się skomplikowała. Nie mogliśmy zawieść, to był mecz prawdy. Na początku niezbyt dobrze nam się układało, ale odwróciliśmy losy spotkania. Wszedłem wtedy z ławki i miałem swój wkład w grę drużyny, podobnie jak z Portugalią. Zawsze staram się pomagać drużynie i jestem szczęśliwy także wtedy, gdy wchodzę z ławki rezerwowych“.

Kibicom zależy, byśmy osiągnęli coś w Europie po tym, jak przez trzy lata wygrywaliśmy w lidze. Mieliśmy pecha na początku rozgrywek, a teraz musimy wygrać z Malmo, a później z Atletico. Nie będzie łatwo. Reprezentacja? Bardzo chętnie bym wrócił, ale to kwestia wyboru trenera, on podejmuje te decyzje. Moje relacje z Del Bosque zawsze były wyjątkowe, nigdy nic między nami nie zaszło. To kwestia wyboru, on obecnie wybiera innych zawodników“.

Widzę, że Morata radzi sobie bardzo dobrze. Szybko przywykł do ligi włoskiej, która nie jest łatwa. Idzie mu dobrze, to świetny zawodnik, który zaliczył mocny start w Juventusie. To wielki klub, rywalizacja jest ogromna. Dobra wiadomość jest taka, że rozgrywamy wiele spotkań, więc wszyscy możemy się przydać i czuć się potrzebni“.

www.tuttojuve.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
11
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: