Bonucci: Mistrzostwa Świata bardziej prestiżowe

Leonardo Bonucci (na zdjęciu) w jednym z wywiadów przyznał, że dla niego bardziej prestiżowe byłoby zostanie mistrzem świata aniżeli triumf w Lidze Mistrzów. “Gdybym musiał wybrać to wskazałbym na złoty medal mistrzostw świata. Dla mnie z perspektywy gracza jest to bardziej prestiżowe niż sukces w Champions League. Wtedy stajesz się piłkarzem, który jest częścią najlepszej drużyny świata, a to jest marzeniem każdego dziecka. Po turnieju w 2006 roku wszyscy Włosi mogli świętować ten sukces. Z pewnością wygranie Ligi Mistrzów z Juventusem byłoby wielką radością, ale byłaby ona jeszcze większa, gdyby udało się triumfować podczas Mundialu“.

www.forzaitalianfootball.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
6
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: