Tevez: Boisko nie wygląda najlepiej

Carlos Tevez (na zdjęciu) pojawił się na konferencji prasowej przed jutrzejszym meczem z Malmo. Napastnik Juventusu narzekał na stan murawy jednocześnie podkreślając, że drużyna musi pokazać, iż potrafi wygrywać w takich warunkach.

Plac gry nie jest idealny dla żadnego z zespołów, naprawdę. Musimy udowodnić, że potrafimy grać dobrą piłkę nawet na takim boisku. Jak tylko tutaj przyjechaliśmy, to od razu poszliśmy skontrolować murawę. Mamy bardzo dobrą szansę, by się zakwalifikować do następnej rundy. Nie chcę nic tutaj mówić o szansach procentowych, ale wszystko jest w naszych rękach. Musimy jutro wygrać. System 4-3-2-1? Nie robi mi różnicy. Trener zawsze daję mi wolną wolę, jeśli chodzi o obszar w którym gram. Mogę grać jako środkowy napastnik lub cofać się głębiej po piłkę, system tutaj nie ma znaczenia. Pogba? To świetny zawodnik i udowadnia to za każdym razem. Ma charakter by zajść bardzo daleko“.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
14
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: