Llorente: Bramkę dedykuję kibicom

Jako pierwszy po wygranym spotkaniu z Malmo głos przed kamerami zabrał Fernando Llorente (na zdjęciu), który strzelił pierwszego gola dla Juventusu. “To był bardzo ważny mecz. Wiedzieliśmy, że liczy się tylko zwycięstwo. Jestem zadowolony, ponieważ zespół zaliczył udany występ. Cała drużyna wspólnie pracowała na ten sukces. Graliśmy naprawdę dobrze. Teraz został jeszcze jeden mecz i jesteśmy bliscy awansu. Wszystko zależy od nas. Możemy nawet wygrać grupę i na pewno spróbujemy tego dokonać. Bramkę dedykuję wszystkim kibicom, którzy przybyli tutaj na stadion, aby nas wspierać. To dla nas bardzo ważne” – powiedział Hiszpan w wywiadzie dla Sport Mediaset.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
11
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: