Pirlo: Wspaniałe zwycięstwo

Tuż po ostatnim gwizdku Daniele Orsato wywiadu telewizji Sky udzielił bohater biało-czarnej części Turynu Andrea Pirlo (na zdjęciu). “Podążałem za akcją, Vidal dobrze zagrał zauważając mnie, a ja oddałem strzał rozpaczy. To wspaniałe uczucie wygrać derby w ostatniej sekundzie meczu zwłaszcza, że graliśmy w dziesiątkę. Są to dla nas niezwykle ważne trzy punkty, ponieważ zachowujemy ciągłość zwyciężania. To wielka satysfakcja. Ten sukces dedykujemy naszym fanom“.

Piękne emocje. Nigdy wcześniej nie udało mi się zdobyć gola w ostatniej minucie meczu derbowego. Jesteśmy szczęśliwi. Ważne, że nie zrezygnowaliśmy nawet, gdy musieliśmy grać w dziesiątkę. Gol? To był strzał rozpaczy. Musimy pochwalić naszych rywali, którzy rozegrali świetne zawody. Chcieliśmy wygrać, aby móc dzielić radość z naszymi kibicami” – dodał Pirlo na antenie Mediaset Premium.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
17
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: