Peres: Byłem wykończony

Niepowstrzymany przebiegł z piłką 70 metrów i zdobył gola dla Torino. Bruno Peres (na zdjęciu) pomimo świetnej bramki żałuje, że Bykom nie udało się osiągnąć korzystnego rezultatu. “Kiedy przebiegłem z piłką środek boiska, byłem już wykończony, ponieważ mocno padało, a murawa była grząska. Wtedy przypomniałem sobie słowa naszego trenera, który prosił, aby próbować wykorzystać każdą sytuację, która nadarzy się do zdobycia bramki. Dziękuje Bogu za tego gola, ale niestety przegraliśmy. Po tym jak Juventus zaczął grać w dziesiątkę chcieliśmy zdobyć zwycięskiego gola, ale wiedzieliśmy, że to nie będzie łatwe. Jest wielki smutek z powodu tej porażki i nie wiem, co powiedzieć. Zagraliśmy świetny mecz, ale to wciąż za mało, aby wygrać” – powiedział Peres w rozmowie z dziennikarzami Sky.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
20
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: