Peluso o sędziowaniu na Olimpico

Federico Peluso (na zdjęciu) dogryza Romie. Po wczorajszym meczu na Olimpico, w którym Giallorossi odrobili dwubramkową stratę po wątpliwym rzucie karnym i możliwym spalonym przy drugiej bramce, były obrońca Juventusu wszedł w skórę piłkarzy Romy, wcześniej wielokrotnie sugerujących, że Bianconeri wygrywają dzięki pomocy sędziów. “Mam wyjątkowego pecha do Romy. W poprzednim sezonie nie uznano mi absolutnie prawidłowo strzelonej bramki, a wczoraj podarowano im dwa nieprawidłowe gole. To wina SYSTEMU?!” – napisał na Twitterze Włoch.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
12
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: