Pogba: Bardzo szczęśliwi z awansu

Paul Pogba (na zdjęciu) oddał dziś na bramkę Atletico Madryt dwa groźne strzały z dystansu, co nie przyniosło jednak pożądanego skutku w postaci gola. Francuz po meczu przyznał przed kamerami Sky Sport, że defensywa gości spisywała się bardzo dobrze: “Dobrze przygotowaliśmy się do meczu, graliśmy ze świetną drużyną, która ma wiele doświadczenia w Lidze Mistrzów, a w zeszłym sezonie dotarła do finału tych rozgrywek. Myślę, że wypadliśmy dobrze. Atletico Madryt uważnie się broniło, zostawiało mało przestrzeni, więc kilka razy spróbowałem uderzyć z dystansu. Każdy wie o tym, że oni są silni w defensywie. Próbowaliśmy, ale naszym celem było osiągnięcie awansu i jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nam się to udało. Gramy i chcemy awansować dalej, a to oznacza rywalizację z najsilniejszymi drużynami w Europie. Tego chcemy. Z drużyną, jaką mamy dziś, jesteśmy w stanie zajść daleko. Wiemy także, że musimy dawać z siebie więcej, a mecze nie będą łatwe. Musimy dawać z siebie 120%, ponieważ 100% nie wystarczy“.

www.football-italia.net

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
9
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: