Klubowa wigilia

Juventus już po klubowej wigilii. Wczoraj w pałacu królewskim w Venaria Reale wzniesionym w XVII wieku na obrzeżach Turynu przez księcia Karola Emanuela I, odbyła się tradycyjna impreza świąteczna Bianconerich. Wieczór obfitujący w atrakcje rozpoczął się od przemówienia Andrei Agnellego, który zaprosił na podest Giuseppe Marottę, Aldo Mazzię, Francesco Calvo, Pavla Nedveda, Fabio Paraticiego i całą pierwszą drużynę Juve wraz ze sztabem szkoleniowym, by odebrali zasłużone, gromkie brawa za wszystko, co udało się osiągnąć w minionym roku. Po paru słowach, prezydent zaprosił wszystkich gości do wspólnego świętowania w głębokim przekonaniu, że rok 2015 będzie kolejnym zwycięskim dla Starej Damy.

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
22
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: